top of page

Ali Gem geçtiğimiz Mart ayında 'Oluru Yok' ile başlayan single serisini 'Biraz Dursak' ile devam ettirip sonrasında yepyeni bir noktaya taşıyor. 

Tamar Records etiketiyle 25.08.2023'te tüm dijital platformlarda yerini alan 6. Single'ı "Sevesimiz Yok" ile dinleyicide dile getirilmemiş farklı hislerin tercümanı olduğunun altını çiziyor.  
     
Ali Gem, "Sevesimiz Yok" adlı eseriyle çaresiz bir kalbin yüzeysel hisler evrenindeki acı çığlıklarını incelikli bir şekilde melodileştirerek dinleyicilerle buluşturmayı başarıyor. 

Bu yapıt müzisyenin en sevilen şarkılarından biri olma potansiyeline sahip.

 Sevgi arzusuyla yanıp tutuşan, ancak karşısında yüzeysel bir ilişki arayışında olan ve ne aradığını bilmeyen kayıp bir ruhun içsel savaşını ve kaybedişini samimi bir şekilde işleyen Ali Gem, en içten duygularıyla sesleniyor. 

"Sevesimiz Yok" şarkısında, Alternative Rock ve Indie Rock tınıları kendini hissettirirken, aynı zamanda 90'lar Amerikan Rock etkileriyle birlikte yerli melodileri kullanmaktan da çekinmiyor. 

Ali Gem, cesurca akılda kalıcı melodilere dokunmaktan çekinmeyerek, en vurucu ve net bir üslupla vokal tarzını sergilemekten geri durmuyor. 

Bu da dinleyicilerin en unutulmaz müzik deneyimlerinden birini yaşamasını sağlıyor.

Ali Gem - Sevesimiz Yok Cover.jpg


Söz, Müzik, Kayıt: Ali Cem Öztürk

 

Ali Gem: Vokal, Elektro Gitar

Görkem Öztürk: Bass Gitar

Durukan Yaşar: Davul, Geri Vokaller

Ozan Çam: Elektro Gitar

Mix: Ozan Çanak

Mastering: Ozan ÇanakTamar Records ℗ & © 2023

bottom of page