top of page
Eskiz - Ateşle Beni kapak.jpeg

Deniz Ağan, Uygar Çetiner ve Can Tunaboylu'dan oluşan İstanbul merkezli, enerjik ve patlayıcı sahne performanslarıyla tanınan rock'n’roll grubu Eskiz'in yeni (ve ne yazık ki son) albümü Ateşle Beni, Tamar Records etiketiyle tüm dijital platformlarda.

 

Albümde, Eskiz'in 2022 yaz ve sonbahar başlangıcında yayımladığı teklilere altı parça daha mevcut ve her biri grubun müzikal ufkunun farklı yönlerinden esintiler barındırıyor. Albümün konuk listesinde birçok parçada geri vokal ve çeşitli enstrümanlarda gördüğümüz Batınhan Altın ve Yasemin Özler'e ek olarak Ati Yıldıztozu, Lale Kardeş ve Tarkan Mertoğlu da bulunuyor. Albümün prodüksiyonu ise Ozan Çanak'a ait.

 

Ateşle Beni, oldukça üzülerek belirtmek durumunda kalsak da grubun son yayınlanan işi olma özelliğini taşıyor aynı zamanda.  Geleceğin neler getireceğini bilmemekle beraber, Eskiz'in 2023'ün bahar aylarında dinleyicilerine veda etmek ve gecikmiş albüm kutlaması gerçekleştirebilmek için bir geceliğine bir araya geleceğini duyurmak isteriz.

Eskiz.jpeg

 

Gitar / Vokal / Rhodes - Deniz Ağan

Davul / Geri Vokal - Uygar Çetiner

Bas - Can Tunaboylu

 

Mix / Mastering - Ozan Çanak

Kayıt - Ozan Çanak (No5)Tamar Records ℗ & © 2022
 

bottom of page