top of page
Haydar Kendikendine - Tyro EP Kapak.jpeg

Haydar Kendikendine

 

Onur Önder (Haydar Kendikendine); resmi olarak Konya'da doğdu. Adana'da büyüdü. İstanbul'da serpildi. Ottawa’ da yaşıyor. Sesleri, notaları, kelimeleri ve görüntüleri kendince bir araya getiriyor. Bazen başkaları ona, bazen o başkalarına eşlik ediyor. Bazen bir şeyler beraberken başlıyor. Bazıları beraberken bitiyor.

Şimdilik.

 

Tyro EP

Mutluluğun gizini ararken, hayatın büyüsünde kaybolan bir yolcunun üç bölümlük öyküsü.

[Kara Karga]​Bir gün gelen bir haberle, yolcunun kendi geçmişinden hatırladıkları başka anlamlara bürünmeye başlar. Aynı anılar farklı notalarda tınlamaktadır.
[Sendrom]​Birbiriyle ilişkisiz gibi görünen hatıralar, bir araya geldiklerinde, kendilerini yeni ve tek bir bütün gibi gösteriyorlardır artık.

[Onurun Şarkısı]​Yolcu eskiden yürüdüğü yolları yeniden yürümeye karar verir. Bu seferinde karşılaştığı anıları yolcuyu değiştirecektir. Yolcu ertesi zamanlardan birinde uyanır ve yola ilk çıktığı yerdedir. Yolcu yeni geçmişinin getireceklerini bekler.

Haydar Kendikendine.jpg

 

 

Besteci: ​Onur Önder
Prodüktör: ​Emre Malikler
Düzenleme: ​Onur Önder, Emre Malikler
Kayıt / Miks / Mastering Mühendisi: ​Emre Malikler

 

Canlı Müzisyenler: ​Emre Malikler (Elektrik ve Akustik Gitar, Klavye, Synth, Efektler, Bas Programlama, Sampling), Can Güngör (Davul), Atahan Çiftçi (Bas * Kara Karga), Resul Baransel Ökmen (Akustik Gitar * Onurun Şarkısı, Bas * Sendrom, Onurun Şarkısı)

Tamar Müzik ℗ & © 2021

bottom of page